Podmínky služby

Poskytnuté informace

Tento web není zodpovědný za informace, které o sobě poskytnete návštěvou webu případně zobrazením reklam. Dobrovolně souhlasíte, že veškerá takto poskytnutá data mohou být zpracována námi nebo třetí stranou.

Podmínky užití a odpovědnost

Tanto web je poskytován "tak, jak je". Užívání informací získaných prostřednictvím těchto stránek je na vlastní nebezpečí. Taktéž tento web nic nezaručuje a zříká se jakýchkoliv záruk ve vztahu k této stránce, včetně záruky přesných a úplných informací nebo bezpečnosti poskytnutých dat. Nezaručujeme, že tato stránka bude fungovat nepřerušeně nebo bez chyb, virů a jiných škodlivých komponent.

Veškeré informace na této stránce jsou poskytovány v dobré vůli, provozovatel nenese žádnou odpovědnost za jejich správnost. Zvěřejňování informací není nijak sponzorováno farmaceutickým průmyslem ani nejsou upřednostňovány výrobky nějaké konkrétní farmaceutické firmy. Veškeré údaje jsou sesbírány na základě seznamu povolených léčiv podle databáze SÚKL platné 15.10.2008. Zveřejňování příbalového letáku (PIL) ani souhrn údajů o léku (SPC) nelze chápat jako reklamu regulovanou zákonem.

Uživatelé mladší 18ti let

Pokud je Vám méně než 18 let, prosím požádejte o svolení zákoného zástupce k návštěvě toho webu.

Reklamy

Na našich webových stránkách se zobrazují reklamy poskytované reklamními společnostmi třetí strany. Tyto společnosti mohou používat údaje (nikoli však jméno, adresu, e-mailovou adresu a telefonní číslo) o vašich návštěvách těchto i jiných webových stránek k poskytování reklam na zboží a služby, které vás zajímají. Chcete-li se o těchto postupech dozvědět další informace a chcete-li vědět, jak můžete těmto společnostem zabránit ve využívání uvedených údajů, klikněte sem.

Veškeré reklamní plochy jsou obsluhovány společností Google a řídí se platnými zákony České Republiky a interními podmínkamy služby Google Adwords:

Provozovatel