Humex Cold

Kód 0100329 ( )
Registrační číslo 07/ 892/99-C
Název HUMEX COLD
Režim prodeje bez lékařského předpisu
Stav registrace registrovaný léčivý přípravek
Držitel registrace Laboratoires URGO S.A., Chenove, Francie
ATC klasifikace

nahoru

Varianty

Kód Náz. Forma
0100329 POR CPS DUR 16 Tvrdá tobolka, Perorální podání

nahoru

Informace na obalu

Strana 1 (celkem 3)

NÁVRH KRABIČKY

Str. 1 HUMEX COLD tvrdé tobolky

PARACETAMOLUM CHLORPHENAMINI HYDROGENOMALEAS Str. 2 INDIKACE: Symptomatická léčba akutních virových onemocnění v oblasti horních cest dýchacích spojených s bezbarvým nosním výtokem, bolestmi hlavy nebo s horečkou. Součást léčby u zánětů vedlejších dutin nosních.

DÁVKOVÁNÍ: Dospělí a děti starší 15 let: 1 tobolka ráno 1 tobolka v poledne 1-2 tobolky večer Minimální interval mezi dvěma dávkami jsou 4 hodiny. Léčba je omezena na dobu 3 až 5 dnů. ZPŮSOB PODÁNÍ:

Perorální podání Před použitím si pozorně přečtěte příbalovou informaci. Užívání vyšších než doporučených dávek může vést k riziku závažného poškození jater. Neužívejte tento přípravek bez doporučení lékaře, pokud máte problémy s požíváním alkoholu a/nebo trpíte jaterním onemocněním a/nebo užíváte jakákoliv léčiva obsahující paracetamol. Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti přípravku vyznačené na obalu. Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí. Uchovávejte při teplotě do 25°C. Uchovávejte v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před vlhkostí. Krabička se 16 tobolkami Držitel rozhodnutí o registraci: Laboratoires URGO s.a.

Strana 2 (celkem 3)

42, rue de Longvic 21300 Chenove, Francie Str. 3 Šarže: Exp.: Registrační číslo: 07/892/99-C Str. 4

HUMEX COLD 16 tobolek V případě jakýchkoliv pochybností se poraďte se svým lékařem. Str. 5 ………..tobolek ……krát denně po dobu …….dní. Str. 6 SLOŽENÍ:

Jedna tobolka obsahuje:

Paracetamolum 500 mg, Chlorphenamini hydrogenomaleas 4 mg Nepoužitelné léčivo vraťte do lékárny. Text v Braille HUMEX COLD TVRDÉ TOBOLKY

Strana 3 (celkem 3)

NÁVRH VNITŘNÍHO OBALU – blistr HUMEX Cold Laboratoires URGO + LOGO

Šarže Expirace

Tyto informace jsou určeny pouze odborníkům. Pokud máte pochybnosti o nějakém léku, prosím, kontaktujte svého lékaře. Nedoporučujeme se řídit informacemi uvedenými na těchto stránkách, mohou být zastaralé a nepřesné.