Myco-Decidin

Kód 0058076 ( )
Registrační číslo 26/ 052/01-C
Název MYCO-DECIDIN
Režim prodeje bez lékařského předpisu
Stav registrace registrovaný léčivý přípravek
Držitel registrace TEVA Czech Industries s.r.o., Opava-Komárov, Česká republika
ATC klasifikace

nahoru

Varianty

Kód Náz. Forma
0002772 DRM SOL 1X25ML Kožní roztok, Kožní podání
0058076 DRM SPR SOL 1X30ML Kožní sprej, roztok, Kožní podání

nahoru

Informace na obalu

Návrh textu krabičky

Myco-Decidin (Tridecanamini undecylenas) sprej ve formě roztoku k zevnímu použití 30 ml Tridecanamini undecylenas 4,4 mg v 1 ml Pomocné látky: Triethylenglykol, ethanol, čištěná voda. K vnějšímu použití. Sprej nastříkejte na postižená místa 2 – 3krát denně. Přípravek obsahuje 64,8 hmot. obj. % ethanolu. Uchovávání: při teplotě do 25 °C, chránit před chladem a mrazem. Uchovávat vnitřní obal v krabičce. Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí. Nepoužitelné léčivo vraťte do lékárny. TEVA Czech Industries s.r.o., Opava-Komárov, Česká republika Reg. č.: 26/052/01-C Č. šarže: Použitelné do:

Informace v Braillově písmu: Myco-Decidin

Návrh textu štítku Myco-Decidin (Tridecanamini undecylenas) sprej ve formě roztoku k zevnímu použití 30 ml Tridecanamini undecylenas 4,4 mg v 1 ml Pomocné látky: Triethylenglykol, ethanol, čištěná voda. K vnějšímu použití. Sprej nastříkejte na postižená místa 2 – 3krát denně. Přípravek obsahuje 64,8 hmot. obj. % ethanolu. Uchovávání: při teplotě do 25 °C, chránit před chladem a mrazem. Uchovávat vnitřní obal v krabičce. Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí. Nepoužitelné léčivo vraťte do lékárny. TEVA Czech Industries s.r.o., Opava-Komárov, Česká republika Reg. č.: 26/052/01-C Č. šarže: Použitelné do:

Tyto informace jsou určeny pouze odborníkům. Pokud máte pochybnosti o nějakém léku, prosím, kontaktujte svého lékaře. Nedoporučujeme se řídit informacemi uvedenými na těchto stránkách, mohou být zastaralé a nepřesné.